KREATIVITETI
LEXO MË SHUMË

Ofrojnë gjithëpërfshirës

Shërbim me një ndalesë

Avantazhet e kamionëve të litiumit Staxx:

1 Ne kemi një ekip profesional të paligjshëm të litiumit

2 Ne kemi një ekip profesional të shërbimit pas shitjes

3 Ne kemi një ekip të menaxhimit profesional

4 ne kemi një profesionist r&D ekip

5 Ne kemi një ekip profesional të prodhimit të litium palet kamion

Skuadra Staxx ka përvojë të pasur në dizajn dhe prodhim, i cili mund të përmbushë në mënyrë të përkryer nevojat e personalizuara të klientëve. Ajo gjithashtu mund të ofrojë zgjidhje të personalizuara për konsumatorët.

 • Njohuri

  Staxx Lithium Pallet Jack kanë aftësinë e projektimit, zhvillimit dhe prodhimit.

 • Standardet e cilësisë

  Kupton nevojat aktuale të përdoruesve të fundit në tregun e litiumit të litiumit.

 • Standard

  Testimi dhe inspektimi i ofron partnerëve tanë litium litium palet me kamion të sigurimit të cilësisë.

 • Bashkëpunim

  Partneriteti midis klientëve dhe kamionëve të paletave të litiumit Staxx mund të personalizohet.

Produkte të kamionëve të paletave të litiumit
LEXO MË SHUMË

Ofroni jack litium palet, kamion elektrik litium elektrik

Lithium Pallet Truck High Lift Pallet Truck Operacion Demonstrim
Lithium Pallet Truck High Lift Pallet Truck Operacion Demonstrim
Ningbo Staxx Materiale Trajtimi Pajisje Co, Ltd Professional [SATXX] Lithium Pallet Truck - Operacioni Prodhuesit DemonstrationTrupi kompakt, i zbatueshëm për çdo vend të ngushtë ku përdoren kamionët e paletës së dorës. Mirëmbajtja e lehtë, shumica e mirëmbajtjes së pjesëve është e ngjashme me kamionin e paletë.◆ Garanci pesë vjet për shasi◆ 6 sekonda e nevojshme për të hequr baterinë◆ Gradeability me 1500 / 1800kgs ngarkesës: 6%◆ Me frenim, automjeti mund të ndalojë çdo ku, në çdo kohë, pavarësisht nga pjerrësia, ashensori i kamionit ose platformën.◆ Drejtimi i djathtëEPT15 / 18H Full Elektrike Pallet Truck me motor brushless, një model ideal dhe buxhet të përballueshëm për të zëvendësuar kamion me paletë dore dhe kamion elektrik të lehtë në treg, për të sjellë një efikasitet të lartë dhe lëvizje të lehtë në lëvizje.Bazuar në sistemin e vetë-pronësisë, teknologjinë dhe sistemin e menaxhimit, Staxx ka formuar një sistem furnizuesish të plotë dhe ka krijuar një platformë të pajisjeve të magazinimit me një ndalesë, me mbi 500 tregtarë brenda dhe jashtë vendit.
Custom ac50-H rëndë paletë kamion bletë prodhuesit e kamionëve
Custom ac50-H rëndë paletë kamion bletë prodhuesit e kamionëve
Pyetni tani! Gjeni detaje në lidhje me foletë me paletë të rëndë, prodhuesit e kamionëve të paletës në staxx litium paletë kamion.
WS-EI Detyra e Lehta Lithium elektrike Pallet Prodhuesit e stacker
WS-EI Detyra e Lehta Lithium elektrike Pallet Prodhuesit e stacker
PREZANTIMI◆ WS-EI Series Full Electric Stacker me Patenten StaxxTrajtim multifunksional inteligjent, një model ideal dhe i përballueshëm me buxhet për të zëvendësuar stacker gjysmë-elektrike dhe stacker manual në treg, duke sjellë një pirg të shumë efikas dhe të lehtë të paletës.Pikat unike të shitjes◆ Patent staxx trajtuar inteligjent multifunksional (pika unike)Unique në treg, gabimi i shpejtë zbulon, shërbimin më të lehtë, më pak kohë shërbimi, kostoja më e ulët e punës.I. Shfaqja e statusit të operimit të automjetitLart / poshtë / përpara / prapaShfaqja e orarit të punës / bateriII. Gabim i shpejtë zbulonEkrani i kodit të gabimitIII. Të gjitha informatat e mirëmbajtjes së vizualizuaraGabim i shpejtë i gjetjes
LITIUM ION PALLET PALLET, Karakteristikat e kamionëve Li-Ion
LITIUM ION PALLET PALLET, Karakteristikat e kamionëve Li-Ion
Trupi kompakt, i zbatueshëm për çdo vend të ngushtë ku përdoren kamionët e paletës së dorës.Mirëmbajtja e lehtë, shumica e mirëmbajtjes së pjesëve është e ngjashme me kamionin e paletë.◆ Garanci pesë vjet për shasi◆ 6 sekonda e nevojshme për të hequr baterinë◆ Gradeability me 1500 / 1800kgs ngarkesës: 6%◆ Me frenim, automjeti mund të ndalojë çdo ku, në çdo kohë, pavarësisht nga pjerrësia, ashensori i kamionit ose platformën.◆ Drejtimi i djathtëEPT15 / 18H Full Elektrike Pallet Truck me motor brushless, një model ideal dhe buxhet të përballueshëm për të zëvendësuar kamion me paletë dore dhe kamion elektrik të lehtë në treg, për të sjellë një efikasitet të lartë dhe lëvizje të lehtë në lëvizje.Bazuar në sistemin e vetë-pronësisë, teknologjinë dhe sistemin e menaxhimit, Staxx ka formuar një sistem furnizuesish të plotë dhe ka krijuar një platformë të pajisjeve të magazinimit me një ndalesë, me mbi 500 tregtarë brenda dhe jashtë vendit.
Rreth nesh - Profili Truck Staxx Pallet
LEXO MË SHUMË
Profesionale Lithium Pallet Truck Pajisje Prodhuesi Pajisje

Që nga riorganizimi i kompanisë në 2012, Staxx Litium Pallet kamion zyrtarisht hyri në sektorin e prodhimit dhe shpërndarjes së pajisjeve të magazinës, të tilla si litium paletë, kamion me paletë, kamion elektrik litium. Në vitin 2016, kompania regjistroi markën e re "Staxx".

Bazuar në fabrikën e vetë pronare, produktet, teknologjinë dhe sistemin e menaxhimit, Staxx ka formuar një sistem të plotë furnizues dhe ka krijuar një platformë furnizimi me një ndalesë, me mbi 500 tregtarë brenda dhe jashtë vendit.

 • 2012
  Staxx krijimi i kompanisë
 • 100+
  Staxx Lithium Pallet Truck Personeli i kompanisë
 • 3000+
  Zonë e fabrikës
 • Odm
  Zgjidhjet me porosi ODM
Prodhimi i litium palet
LEXO MË SHUMË

Efikasitet të lartë& CILESI E LARTE

Testimi i përshpejtuesit
Testimi i përshpejtuesit
Testimi i përshpejtuesit.
Inspektimi i baterive
Inspektimi i baterive
Inspektimi i baterisë.
Testimi i qëndrueshmërisë
Testimi i qëndrueshmërisë
Testimi i qëndrueshmërisë.
LCD ekran dhe testimin e kontrolluesit
LCD ekran dhe testimin e kontrolluesit
LCD ekran dhe testimin e kontrolluesit.
Merrni kontakt me ne

Vetëm lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit kështu që ne mund t'ju shërbejmë!