Ниски трошоци за сопственост на мотор без четки

февруари 07, 2023

Ниски трошоци за сопственост на мотор без четки

Ниски трошоци за сопственост на мотор без четки
Испратете го вашето барање
Ова е едноставен и евтин начин да го промените изгледот на спалната соба. Достапен е во различни бои за да одговара на сечии потреби.

Најчесто поставувани прашања

1. Можеме да вчитаме во истиот контејнер?
Да, сигурно можеме да вчитаме во истиот контејнер. Всушност, сите артикли што ги произведуваме во Кина можат да направат мешано полнење на контејнери, како што се рачно положување, маса за подигање со ножици, палети камион со висок подигнување, електричен камион за палети, електричен положувач. Една од нашите предности е што можеме да ви понудиме целосна линија на магацинска опрема, во истиот контејнер.
2.да речеме дека вашиот нов модел (10Ah) е подобар со поголема иновативна батерија?
Литиумската батерија е тренд, нема меморија за батерии, така што ако ја полните кога сакате, тоа не влијае на траењето на батеријата, но за AGM батеријата најдобро е да се полни редовно, и секогаш кога целосно се полни, во спротивно, го оштетува животниот век на батеријата AGM
3. Обично ги плаќаме нашите кинески добавувачи со 10% аванс и салдото во однос на БЛ.
Нашите стандардни услови за плаќање се 30% аванс, за посебни услови за плаќање, треба да аплицирам од раководството за посебна поддршка.

Предности

1.Имаме Професионален Р&Тимот Д.
2. Да се ​​понудат производи што би ги сакале крајните корисници. Staxx ги разбира реалните потреби на крајните корисници на пазарот. Со иновативно размислување, ние постојано ја подобруваме функционалноста и удобноста на производите и имаме стекнато над 10 патенти, вклучувајќи интелигентна дијагностичка рачка, решение за тесен премин со месечина, далечински управувач итн.
3. Имаме професионален менаџерски тим.
4.Имаме професионален тим за услуги по продажбата.

За Staxx

Ningbo Staxx Material Handling Equipment Co., Ltd - професионален производител на магацинска опрема. Од реорганизацијата на компанијата во 2012 година, Staxx официјално влезе во секторот за производство и дистрибуција на магацинска опрема. Врз основа на сопствената фабрика, производи, технологија и систем за управување, Staxx формираше комплетен систем на добавувачи и создаде едношалтерска платформа за снабдување, со над 500 дилери дома и во странство. Во 2016 година, компанијата го регистрираше новиот бренд „Staxx“. Staxx се стреми да иновира, постојано да ги задоволува барањата на пазарот и да напредува со општеството кое постојано се менува.На тој пат, Staxx ја стекна довербата и поддршката од партнерите ширум светот.


Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање