За нас

ЗА НАС

ПРОФЕСИОНАЛЕН МАГАЦИН

ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ОПРЕМА

Од реорганизацијата на компанијата во 2012 година, Staxx официјално влезе во секторот за производство и дистрибуција на магацинска опрема.

Врз основа на сопствената фабрика, производи, технологија и систем за управување, Staxx формираше целосен систем на добавувачи и создаде едношалтерска платформа за снабдување, со над 500 дилери дома и во странство.

 

Во 2016 година, компанијата го регистрираше новиот бренд „Staxx“.

Staxx се стреми да иновира, постојано да ги задоволува барањата на пазарот и да напредува со општеството кое постојано се менува.

На тој пат, Staxx ја стекна довербата и поддршката од партнерите ширум светот.

 • 2012 година

  ОСНОВАЊЕ НА ФИРМА

 • 100+

  ПЕРСОНАЛ НА КОМПАНИЈАТА

 • 3000+

  ПОВРШИНА НА ФАБРИКА

 • ОДМ

  ОДМ КОРИСНИЧКИ РЕШЕНИЈА

ВИДЕА НА КОМПАНИЈАТА

НАША ЦЕЛ Е ДА ГИ ЗАДОВОЛИМЕ НАШИТЕ КЛИЕНТИ

Висококвалитетен STAXX ТРГОВЕН ДИЛЕР НА големо - Опрема за ракување со материјали Ningbo Staxx Co.,Ltd
Висококвалитетен STAXX ТРГОВЕН ДИЛЕР НА големо - Опрема за ракување со материјали Ningbo Staxx Co.,Ltd
Staxx Висококвалитетен STAXX Трговија на големо - Ningbo Staxx Material Handling Equipment Co., Ltd, Имаме професионален тим за продажба.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Сега бараме дилер за бренд, придружете ни се сега

Користете ја нашата контакт форма на нашата страница со детали за контакт или јавете ни се за да разговараме за овој производ понатаму.

Главна зграда, бр. 688 Џинда патот, округ Јинжу, Нингбо, Кина, 315000

 • име на компанија:
  Ningbo Staxx Material Handling Equipment Co.,Ltd
 • Име:
  Staxx
 • Е-пошта:
 • Телефонски:
  0086-574-89217230
СЕГА БАРАМЕ ДИЛЕР ЗА БРЕНД ОСТАНЕТЕ СО НАС&ПРИКЛУЧЕТЕ НИ СЕ СЕГА

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број на контакт формата за да можеме да ве услужиме!

Испратете го вашето барање