КРЕАТИВНОСТ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ОБЕЗБЕДИ СЕПФИЛНА

УСЛУГА СО ЕДНО СТАПЕЊЕ

Предности на камионот со палети со литиум Staxx:

1 Имаме професионален тим за продажба на дигалки за литиумски палети

2 Имаме професионален тим за услуги по продажбата

3 Имаме професионален менаџерски тим

4 Имаме професионален Р&Тимот Д

5 Имаме тим за камиони со палети со литиум за професионално производство

Тимот на Staxx има богато искуство во дизајнот и производството, што може совршено да ги задоволи приспособените потреби на клиентите. Исто така, може да обезбеди приспособени решенија за клиентите.

 • ЗНАЕ КАКО

  Приклучокот за литиумски палети Staxx има способност за дизајн, развој и производство.

 • СТАНДАРДИ ЗА КВАЛИТЕТ

  Ги разбира реалните потреби на крајните корисници на пазарот на дигалки за литиумски палети.

 • СТАНДАРД ЗА КВАЛИТЕТ

  Тестирањето и инспекцијата им нуди на нашите партнери гаранција за квалитет на литиумски електрични камиони за палети.

 • СОРАБОТКА

  Партнерството помеѓу клиентите и камионот со палети со литиум Staxx може да се прилагоди.

ПРОИЗВОДИ ЗА КАМИОНИ ЗА ПАЛЕТИ НА ЛИТИУМ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

Обезбедете приклучок за литиумски палети, електричен камион за палети со литиум

Приспособени производители на ПАЛЕТНИ КАМИОНИ ЗА РАЧНИК ВИСОК ЛИФТ Од Кина
Приспособени производители на ПАЛЕТНИ КАМИОНИ ЗА РАЧНИК ВИСОК ЛИФТ Од Кина
Staxx Прилагодено ПРИРАЧНИК Производители на КАМИОНИ НА ПАЛЕТИ ВИСОКИ ЛИФТ Од Кина, Партнерството помеѓу клиентите и Staxx може да се приспособи. Ние би сакале да ја прилагодиме нашата поддршка, како што се маркетинг стратегијата, услугата по продажбата на потребите на нашите партнери.
Најдобар ЛЕСЕН ЕЛЕКТРИЧЕН СТАКЕР НА РАЧКА ДОБРА Цена - Staxx
Најдобар ЛЕСЕН ЕЛЕКТРИЧЕН СТАКЕР НА РАЧКА ДОБРА Цена - Staxx
Како најдобар Кинезпроизводител на електрични сложувачи, нашитеЦена на електричен СТАКЕР ЗА СТАКУВАЧ НА НОГА е евтин и доверлив квалитет, Staxx Најдобар ЛЕСНО ДЕЛОВЕН ЕЛЕКТРИЧЕН СТАКЕР НА НОГАТА Фабричка цена - Staxx, Партнерството помеѓу клиентите и Staxx може да се приспособи. Ние би сакале да ја прилагодиме нашата поддршка, како што се маркетинг стратегијата, услугата по продажбата на потребите на нашите партнери.
Прилагодени производители на ЛЕСНИ ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЕРИ од СЕРИЈАТА WS од Кина
Прилагодени производители на ЛЕСНИ ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЕРИ од СЕРИЈАТА WS од Кина
Staxx прилагодени WS СЕРИЈА ЛЕСНО ДЕЛОВНИ ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЕРИ Производители од Кина, Основната технологија на електричните камиони за складиште е единицата за напојување, вклучувајќи мотор/пренос, контролер и батерија. Staxx има способност самостојно да дизајнира, развива и произведува основни делови и го презеде водството во развојот на технологијата за погон без четкички 48V. Оваа технологија е тестирана и сертифицирана од TÜV Rheinland со еден тест.Цена на ЕЛЕКТРИЧЕН СТАКЕР независно развиен од Staxx е достапен, на големо и сигурен квалитет.
Приклучок за палети со литиум јонски батерии, Карактеристики на камионот за палети со литиум јони
Приклучок за палети со литиум јонски батерии, Карактеристики на камионот за палети со литиум јони
Компактно тело, применливо на секое тесно место каде што се користат рачни палети.Лесно одржување, одржувањето на повеќето делови е слично на рачниот камион со палети.◆ Пет години гаранција на шасијата◆ Потребни се 6 секунди за отстранување на батеријата◆ Оценување со оптоварување од 1500/1800 кг: 6%◆ Со сопирачка, возилото може да запре каде било, во секое време, без оглед на наклонот, подигањето на опашката на камионот или платформата.◆ Возење нагоре-десноEPT15/18H целосен електричен камион за палети со мотор без четкички, идеален и буџетски прифатлив модел за замена на рачниот камион за палети и лесен електричен камион за палети на пазарот, за да се донесе висока ефикасност и лесно движење на палети.Врз основа на сопствена фабрика, технологија и систем за управување, STAXX формираше комплетен систем на добавувачи и создаде едношалтерска платформа за снабдување со магацинска опрема, со над 500 дилери дома и во странство.
ЗА НАС - Профил на камиони за палети Staxx
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Професионален производител на магацинска опрема за камиони со палети со литиум

Од реорганизацијата на компанијата во 2012 година, камионот со литиумски палети Staxx официјално влезе во секторот на производство и дистрибуција на магацинска опрема, како што се дигалки за палети со литиум, камион за палети со литиум, електричен камион за палети со литиум. Во 2016 година, компанијата го регистрираше новиот бренд „Staxx“.

Врз основа на сопствената фабрика, производи, технологија и систем за управување, Staxx формираше целосен систем на добавувачи и создаде едношалтерска платформа за снабдување, со над 500 дилери дома и во странство.

 • 2012 година
  ОСТАВУВАЊЕ НА ФИРМАТА STAXX
 • 100+
  ПЕРСОНАЛ НА КОМПАНИЈАТА ЗА КАМИОНИ ЗА ЛИТИУМСКИ ПАЛЕТИ STAXX
 • 3000+
  ПОВРШИНА НА ФАБРИКА
 • ОДМ
  ОДМ КОРИСНИЧКИ РЕШЕНИЈА
ПРОИЗВОДСТВО НА ПАЛЕТИ НА ЛИТИУМ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ& ВИСОК КВАЛИТЕТ

Производство на кинеско производство на тркала за рачни палети камиони - Staxx
Производство на кинеско производство на тркала за рачни палети камиони - Staxx
Производството на тркала за рачни палети на Staxx секогаш се придржувало до принципот на висок стандард и висок квалитет, и повеќе процеси и автоматско производство за да се обезбеди користење на клиентите.
ТЕСТ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ХИДРАУЛИЧНИОТ СИСТЕМ ЗА КРЕВАЊЕ НА ПАЛЕТИ STAXX
ТЕСТ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ХИДРАУЛИЧНИОТ СИСТЕМ ЗА КРЕВАЊЕ НА ПАЛЕТИ STAXX
ТЕСТ ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ХИДРАУЛИЧНИОТ СИСТЕМ ЗА ПОДИГАЊЕ КАМИОН ПАЛЕТИ STAXX, ДА ГО ПРОВЕРИМЕ ВИДЕОТО И ДА ДОЗНАЕМЕ ПОВЕЌЕ!
ПЛАТФОРМА ЗА ИСПИТУВАЊЕ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ВОЗИЛО КАМИОН НА ПАЛЕТИ
ПЛАТФОРМА ЗА ИСПИТУВАЊЕ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ВОЗИЛО КАМИОН НА ПАЛЕТИ
ПРОВЕРЕТЕ ТУКА ЗА ДА ЈА ВИДИТЕ ПЛАТФОРМАТА ЗА ТЕСТИРАЊЕ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА КАМИОН НА ПАЛЕТИ STAXX.
ТЕСТ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ЗАБЕДУВАЊЕ И 100% ИНСПЕКЦИЈА ПО СОСТАВУВАЊЕ - ФАБРИКА ЗА КАМИОНИ ЗА ПАЛЕТИ ВИСОКОКВАЛНИ ВО КИНА производители - Staxx
ТЕСТ НА ИЗДРЖЛИВОСТ НА ЗАБЕДУВАЊЕ И 100% ИНСПЕКЦИЈА ПО СОСТАВУВАЊЕ - ФАБРИКА ЗА КАМИОНИ ЗА ПАЛЕТИ ВИСОКОКВАЛНИ ВО КИНА производители - Staxx
Стакскс Кина ТЕСТ ЗА ТРЖЛИВОСТ НА ЗАБЕДУВАЊЕ И 100% ИНСПЕКЦИЈА ПО СОСТАВУВАЊЕ-ВИСОКО КВАИЛНИ ФАБРИКА ЗА КАМИОНИ ЗА ПАЛЕТИ ВО КИНА Производители - Staxx,За да понуди производи што би ги сакале крајните корисници. Staxx ги разбира реалните потреби на крајните корисници на пазарот. Со иновативно размислување, ние постојано ја подобруваме функционалноста и удобноста на производите и имаме стекнато над 10 патенти, вклучувајќи интелигентна дијагностичка рачка, решение за тесни патеки за месечина, далечински управувач итн.
СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС

САМО ОСТАВЕТЕ ГО ВАШИОТ EMAIL ИЛИ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ НА КОНТАКТ ФОРМУЛАРОТ ЗА ДА ВИ УСЛУГИМЕ!

Испратете го вашето барање